Anadolu Motor, Landini ile çiftçilerin yanında

15 Haziran 2017 Perşembe - 15:00
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Anadolu Motor, Landini ile çiftçilerin yanında
Anadolu Motor, Landini ile çiftçilerin yanında

Türkiye’nin önemli motor üretim ve dağıtım şirketi Anadolu Motor, distribütörü olduğu 135 yıllık geçmişe sahip İtalyan Landini traktörleri ile çiftçilerin her türlü tarımsal ihtiyacına cevap vermeye devam ediyor

Anadolu Motor'un distribütörü Landini tarla traktörlerinin, modern tasarımlı, teknolojide öncü ve güçlü performans sergileyen Globalfarm, Powerfarm ve 5H serilerinden oluştuğunu ifade eden yetkililer, 5H serisi; 90, 100 ve 115 gibi üç farklı beygir gücün yanında T- tronik şanzıman üstün özelliği, turbo intercooler su soğutmalı motoru, dört tekerlek çekiş sistemi ve düşük yakıt tüketimi ile sınıfında gelişmiş teknolojiye sahip olduğunu dile getirdiler.

Çiftçilere uygun traktör

Landininin tarla traktörleri serisine yüksek beygirli 7 serisi traktörlerinin eşlik ettiğini açıklayan firma yetkilileri, “Landini tarla traktörleri serisine yüksek beygirli Landpower 135 ve 165 modellerine ve 215, 190 ve 175 beygir gücü seçeneğine sahip 7 serisi traktörler eşlik ediyor. Landpower ve 7 serisi modeller yüksek beygirli traktör ihtiyacı olan çiftçiler için en uygun seçeneği oluşturuyor. Anadolu Motor olarak Mart ayında gerçekleşen Konya Tarım Fuarı’nda lansmanını yaptığımız Landini’nin en yeni modeli olan 6 C serisi traktörlerini çiftçilerin beğenisine sunuyoruz. Landini’nin 120, 130, 140 beygir gücündeki 6 C serisi traktörleri sahip olduğu 4 silindirli T4i motorları sayesinde düşük yakıt tüketimi, egzoz gazı emisyon düşüklüğü ve sessiz çalışma özelliğiyle dikkat çekiyor. Ön aks süspansiyonuna sahip model, geniş iç hacme sahip ergonomik ve süspansiyonlu kabiniyle kullanıcılara kullanımda konfor yaşatıyor” dedi. 45 yıldır çiftçi dostu ünvanı ile Türk Çiftçisine hizmet vermeye devam ettiklerini kaydeden yetkililer, Anadolu Motor'un Landini traktörlerini artan kur etkisinden arındırılmış olarak TL etiketlerle satışa sunmaya devam ettiğini sözlerine ekledi.


 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap